Design interiéru s napnutým stropem

Aktualizace: 15. bře 2019

V rámci interiérových úprav nanpínané stropy přináší nový rozměr v oblasti designu interiérů pro novostavby a rekonstrukce nemovitostí.Ačkoliv napínané stropy, respektive francouzské stropy nejsou v Evropě a na východě zcela novým produktem, v České republice se mnoho klientů s tímto pojmem teprve seznamuje. A vzhledem ke konzervativnímu prostředí v oblasti výstavby a designu mnohých řešení si mnozí zákazníci zcela nedovedou představit, že by jejich strop byl zhotoven z hlediska povrchového zakončení napnutou fólií na místo klasických provedení.


“Co je to vlastně napnutý strop? Kolik to stojí a jak se to instaluje. Jaká je možnost tento strop natřít novou barvou apod.”

Právě tyto dotazy slýcháme od zákazníků nejčastěji a mnozí nechápou v čem je kouzlo napnuté fólie jiné než u klasických stropních konstrukcí a povrchů. Pro tyto účely jsme připraveni klientům předvést různé typy provedení a vysvětli jim veškeré přednosti včetně zpracování cenové nabídky na míru potřeb včetně případné vizualizace stropu ještě před samotným započetím instalace.


Poměr cena & výkon

Zaměříme-li se na standardně nejčastější dotaz z oblasti cenové politiky, můžeme zde na 100 % napsat, že naše nabídka stropních fólií ve smyslu designového provedení a rychlosti provedení bude vždy atraktivnější. Nezbývá než se dotázat na konkrétní řešení u naší společnosti.

25 zobrazení

Comfort space, a.s., Argentinská 1027/20, 170 04 Praha 7

Ič: 28480970, DIČ: CZ 28480970,

tel.: 602 441 191, obchod@cs-as.cz

Spisová značka: B 14788

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Všechna práva vyhrazena společnosti Comfort space, a.s. 2019